WarACADEMY - Gildia Metin2PL

Forum gildi WarACADEMY

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-06-04 15:13:33

jarswi2

Specialny Gość

Zarejestrowany: 2008-06-04
Posty: 21
Punktów :   

Oferuje pomoc

Oferuje pomoc dla członków Gildii w 18 - 20 konnej - proszę uzgadniać terminy misji z wyprzedzeniem.

Offline

 

#2 2008-06-04 15:16:30

Nelchaela

Członek gildi

Skąd: Wlochy
Zarejestrowany: 2008-06-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc

Pomagam w misjach jak wyzej zatruwam golemki tygryski i inne gady

UWAGA nie pomagam tym ktorzy nie pomagaja innym,wiec zanim komus odmowisz,wymowisz sie brakiem czasu .wykrecisz pod innym pozorem,zastanow sie czy warto

Misje na militara robimy od 60 lvl+(decyzja Komesa)Kazdy chcacy zrobic te misje wczesniej winien zglosic sie do lidera po zgode na organizowanie akcji


mieszkaja gdzies we mnie na krawedzi pola,pod szumiaca dusza bez jednego kwiatka.ta pierwsza to wiedzma,a druga wariatka,bezwolna slodycz i slodka niewola.

Offline

 

#3 2008-06-06 18:18:00

jarswi2

Specialny Gość

Zarejestrowany: 2008-06-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc

Nie znam powodu decyzji Komesa ani przesłanek, które nim kierowały. Mogę, sie tylko domyślać, że misje na militara są na tyle ciężkie, że nie każdy sobie z nimi radzi. Doprowadza to do zaangażowania dużej ilości osób w misje z mało prawdopodobnym sukcesem. Rodzi to też niejednokrotnie naganne zachowanie (niejednokrotnie widziałem osoby niemogące poradzić sobie z potworkiem na sh)
Ja osobiście zatrzymałem sie na 18 misji - ambicjonalnie robie wszystkie misje bez pomocy - może po skończeniu matowych lodów jeśli nadal sam nie będę mógł ubić z konia golema poproszę kogoś o pomoc.
Wracając do tematu  - o ile poradzisz sobie z ubiciem z konia atakującego mnie potworka to w poniedziałek po 20,30 rezerwuje czas dla Ciebie.

Offline

 

#4 2008-06-07 04:17:31

KAi

Członek gildi

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-06-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc

Konkretne ustalenia odnośnie czasu i miejsca danej akcji proponuję ustalać na pw lub już w grze.

Co do decyzji Komesa- prawda jest taka, że nie każdy jeszcze radzi sobie z pomocą np. przy golemach- zazwyczaj pomagają najwyższe lvl (których nie jest jeszcze tak dużo) przez co łatwo jest złapać niechęć (uwierzcie ).
Chętnych na posiadanie militarka jest sporo- fajnie jest mieć konika atrakcyjnie obitego w puszkę. Gorzej z chęcia wykorzystywania jego skilli np na wojnie (o bojowcach które wałkujemy już od dłuższego czasu nie wspomnę )

Tak więc dla mnie taka decyzja jest jasna: chcesz miec militarka?- udowodnij to lvl`em lub sam postaraj się skombinować skuteczną ekipe- jeśli naprawde Ci na nim zależy

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-06-09 14:13:31

szybcia

Członek gildi

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc

owszem tu Kai ma rację - jest dużo osób chętnych by im pomóc a dużo mniej takich które chcą pomóc
wiele razy prozono mnie o pomoc ale zapowiedziłam i komesowi i wielu innym - nie pomagam osobom, które nie pomagają innym, obrażają mnie bądź lekceważą - nie szanujesz szamanki? ok twoja wola - ale buffki by się przydały prawda? niestety w moim przypadku nie ma tak dobrze

Dodam jeszcze że jeśli ktoś prosi o pomoc niech bierze pod uwagę to ze czas osoby pomagającej jest ograniczony - nie marnuj go

a co do wspominanej przez Ciebie Kai ekipy - dam sobie radę własnymi kanałami skoro dla gildii liczącej ponad 50 osób to taki problem znaleźć kilka minut - dodam ze nie potrzebuję pomocy jakichś osób z wysokim lvl

Offline

 

#6 2008-06-09 16:28:28

Sherkan

Gość

Re: Oferuje pomoc

Więc tak bym potrzebował pomocy gildi jutro o godzinie 16:30
Zbiórke ustalimy jeszcze dzisiaj
Więc bardzo prosze każdego o przybycie, KAi szybcia wy jesteście bardzo potrzebni
Jeśli nie uszanuje waszą decyzje :Pozdrawiam

 

#7 2008-06-09 17:18:45

Matriq

Specialny Gość

Skąd: Wolbrom
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 35
Punktów :   

Re: Oferuje pomoc

do zawadiaków wystarczy 1 osoba,ale jak wolisz;)

Offline

 

#8 2008-06-09 19:37:41

Sherkan

Gość

Re: Oferuje pomoc

Tamta wypowiedzięc tyczyła sie barziej nastepnych dni;] P
więc chociaz ta 1 lub 2 osoby i bedzie git ;]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław juniorfansubs kawaleriapolska